Диля попал в ДТП - Женский журнал SkoroZamuj.com
Торецк Онлайн

Сегодня: Среда, 06.07.2022

Диля попал в ДТП

Дата: 17.09.2018 Просмотров: 625 Автор press0

Диля попал в ДТП

Украинский артист Эдуард Приступа, известный как экс-солист группы ТНМК, Диля попал в аварию. ДТП произошло с артистом, когда он ехал в городе Буча.

Приступа лично сообщил об аварии, которая произошла 13 сентября, на своей странице в Facebook. Он рассказал, что пострадал во время аварии, а также поделился другими подробностями ДТП.

Артист обратился к тем, кто бывал в подобных ситуациях или знает, как должен поступать потерпевший в данной ситуации:

"Не розумію... - Чому забрали права, техпаспорт, і авто на штрафмайданчик, причому останнє за мій кошт (120 грн день), щоб сьогодні видати тимчасові, коли водій вантажівки одразу визнав провину, страхові агенти, прибувши на місце події теж все зафіксували... - Дивно, що драгери привезли точніше підвезли, тільки через 4 години після події... - Поліцейськи не дуже хотіли робити заміри - Мені розповіли, що пошепки поліцейськи подумували, що я під наркотою, чи ше шось, бо чого це я викликав швидку, типу затягую час, у мене дивний і розпливчатий погляд, заплітається язик, а крові нема... Тобто тут є розуміння рівня підготовки.......... - Дивно, що нема елементарного розуміння, що якщо нема крові і людина стоїть все ж таки на ногах, то не обов‘язково, що нічого не трапилось в середині організма... - На штрафмаданчику не хотіли приймати авто, бо не отримали розпорядження від когось. - Чому він платний, а в Києві безкоштовний, також не пояснили... - Дуже просив мене відпустити в лікарню... але патрульні протримали мене ще 5 годин, дали полежати на задньому сидінні мітсубіші, бо потрібний був мій підпис... бо не могли дійти до якоїсь там бюрократичної згоди, шо куди і як... Права віддали під розписку, але потім забрали знов, так само і з авто, бо хтось подзвонив зверху, цей хтось - наче Лісовський... Треба до нього їхати вирішувати шось... у мене ж питання до друзів. Підкажіть, чи є десь у Києві аренда авто? Як діяти я взагалі не розумію, бо поліцейськи не пояснили... Бо я ж таки одужаю, і треба буде їздити на роботу, якось ремонтувати, чи викидати авто, бо вона хоч і катиться, але нема до половинки передка і так само позаду.."

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Эдуард Приступа, диля, ДТП

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar