Люстра для дитячої кімнати - Дом и быт - Другие статьи - Каталог статей - Женский журнал SkoroZamuj.com
Торецк Онлайн

Сегодня: Среда, 06.07.2022

Люстра для дитячої кімнати

Дата: 26.07.2018 Просмотров: 524 Автор viper0

Облаштування дитячої кімнати - напевно одне з найприємніших занять для батьків, особливо коли діти ще зовсім маленькі. Всім нам хочеться дарувати їм чарівний світ, казку, в якій все незвично красиво і чудово. Номінальні правила для освітлення дитячої кімнати такі ж самі, які застосовуються до інших кімнат, тільки з однією різницею. Якщо потрібно купити люстру до дитячої кімнати, то цими правилами не можна нехтувати. Правильне освітлення дитячої кімнати має бути досить яскравим, без різких перепадів від тіні до світла, що шкідливо для очей. Для цього потрібне розсіяне м'яке світло, відбите від стелі.

Безпечні матеріали для дитячих люстр

Діти, як правило, дуже активні, люблять грати в різні моторні ігри. Є ризик під час гри випадково зачепити люстру, і вона може розбитися. Щоб дитина не порізалась, слід вибирати люстру з матеріалів, які не б’ються.

1. Дитяча люстра з пластика.

2. Дерев’яний дитячий світильник.

3. Комбінована дитяча люстра (метал, тканина).

Денне освітлення

Найважливіше для дитячої кімнати - це гарне освітлення в денний час доби. Особливо добре має бути освітлене дитяче робоче місце, де робляться уроки. Тому найкраще, якщо воно буде розташовуватися біля вікна. Денного світла має бути максимальна кількість. Якщо вікна кімнати виходять на сторону півдня, то їх краще прикрити прозорими шторами або занавісками, щоб уникнути великого навантаження на очі. Дитині буде легше вставати в ранці, якщо вікна виходять на південно-східну сторону. Якщо вікна виходять на захід, то світло в кімнаті буде в другій половині дня. А якщо кімната знаходиться на північній стороні, то потрібно збільшити денну освітленість. По можливості збільште віконний отвір, в обробці кімнати зробіть основним білий колір. Головна вимога до такого висвітлення - це розсіювання і м'якість. Тусклість світла знижує настрій, а яскравість шкодить очам. Враховуйте площу кімнати і потужність лампочок. Треба визначитися, який тип лампи ви хочете використовувати. Можна купити лампи світлодіодні, галогенні, розжарювання або енергозберігаючі лампи. Вимоги до номінальної освітленості: для ламп розжарювання 20-30 Вт/м2, для галогенних 15-20 Вт/м2, для компактних люмінесцентних 4-6 Вт/м2, для світлодіодних 2-3 Вт/м2.

І на останок

Якщо, наприклад, в одній кімнаті живе декілька дітей, освітлення потрібно організувати так, щоб робоча, ігрова та зона відпочинку були відокремленні. Наприклад, якщо одна дитина ще робить уроки, а інша вже зібралася спати, то світло над столом у однієї дитини не повинне заважати сну іншої.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Люстра для кімнати, Люстра для дитячої кімнати

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar